Shacket Modelleri ve Seçimleri!

Yeni bir trend olan shacket birçok kişinin tercihi oluyor. Özel yapısı ve farklı modelleri ile insanların ilgisini çeken bu ürünün temeli yakın zamanlara dayanmaktadır. Gömlek ve ceket birleşimi olarak piyasaya sunulan bu ürün dış giyim kategorisinde yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri ile insanların beğenisini kazanmaktadır. Hem gömlek rahatlığı hem de ceket şıklığı elde etmeye imkân tanıyan ürün oldukça kullanışlıdır. Öncelikle erkek giyiminde sıklıkla görülen ürün daha sonrasında kadın giyimde de görülmeye başlandı. Bunda hiç şüphesiz insanların yoğun ilgisinin etkisi fazladır. Shacket modelleri arasından siz de kendinize en uygun model seçerek moda trendini yakalayabilirsiniz.

Hangi Kumaş Shacket Tercih Edilmelidir?

Kadınlara özel krep ve keten kumaş seçeneği mevcuttur. Bunlar arasından seçim yaparken kumaş özelliğini dikkate almak önem taşıyor. Keten kumaşa sahip shacket modelleri kırışıyor gibi düşünülmektedir. Fakat shacket yapısı sayesinde buna izin vermiyor. İçinde kullanılan ek polyester iplikler sayesinde ütüye gerek bile kalmıyor. Eğer daha farklı bir kumaş tercih etmek isterseniz şıklığı ön plana taşıyan krep kumaşları seçebilirsiniz. Bu kumaş türü ürünün şıklığını zirveye taşıyacaktır. Bu kumaş türlerine ek olarak %100 polyester shacket bulmak da mümkündür. Siz de kumaşlar arasından kendinize en uygununu seçebilirsiniz.

Shacket Seçimi Nasıl Yapılır?

Shacket, dış giyim ürünü ile üst giyim ürününü birleştiren bir üründür. Bu ürünün seçimi yapılırken çeşitli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Sırasıyla adımları takip ederek siz de kendinize en uygun shacket modelleri ve seçimleri yapabilirsiniz.

  • İlk olarak kumaşı belirlemeniz gerekiyor. Kullanım amacınıza göre bu kumaşın seçimini yapabilirsiniz. Eğer daha çok şıklığa önem veriyorsanız krep kumaşları seçebilirsiniz. Kullanışlı bir ürün arıyorsanız keten veya polyester seçimi yapabilirsiniz.
  • Sonrasında ise renk seçimi yapmalısınız. Burada kullanacağınız renklerin alt giyim ürününüz ile uyumlu olması önem taşıyor. Örneğin düz renk pudra bir shacket ile krem renkte pantolon kombin yapılabilirsiniz. Daha koyu renkler ve modellerde ise benzer renk bir pantolon seçimi yapılabilmektedir.
  • Cep detayları önem taşımaktadır. Cep detayları ve bu ceplerin kapakları birbiri ile uyumlu olmalıdır. Seçim yaparken buna da dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Bir diğer önemli konu ise bedendir. Dar ürünler seçmeniz shacket modelleri içinde hatalı bir seçim yapmanıza sebep olmaktadır. Bedeninize tam oturan ürünleri tercih etmeniz gerekiyor.

Siz de bu adımları izledikten sonra kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz ve şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Bu ve daha fazla ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu