Sıfır Faizli Sığır Yetiştiriciliği Kredisi 2021

Hayvancılığa başlamak ve bu yolla gelir elde etmek isteyenler için Ziraat Bankası faizsiz kredi vermektedir. Sıfır faizli sığır yetiştiriciliği kredisi kapsamında birçok ilde hayvancılık yapabilirsiniz. Kredilere başvuru yaparak sıfır faiz veya düşük faizli kredilerden yararlanabilirsiniz. Bu kredi sadece büyükbaş hayvanlar için geçerli olmamaktadır. Buna ek olarak farklı hayvan grupları için de kredi çekebilirsiniz.

Sıfır Faizli Sığır Yetiştiriciliği Kredisi Resmî Gazetede!

Ziraat Bankası tarafından verilen sıfır faizli sığır yetiştiriciliği kredisi 2021 Resmî Gazete üzerinden ilan edilmiştir. Bu kapsamda kredi tutarları, faiz oranları, faizsiz kredilerin maksimum tutarları gibi rakamlara Resmî Gazete aracılığı ile ulaşılabilmektedir. Yayınlanan bu bildiride yeni başlayacaklar için özel olan krediler ve mevcutta devam edenler için sunulan imkanlar da yer almaktadır. Buraya tıklayarak siz de duyurunun tamamına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hayvancılık Kredileri

Resmî gazetede yayınlanmasının ardından kredi miktarları birçok kişi tarafından merak edilmeye başlamaktadır. Bu kapsamda alınabilecek birçok kredi yer almaktadır. Siz de en uygun krediyi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu yolla sıfır faizli sığır yetiştiriciliği 2021 sayesinde hayvancılık üzerinden kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Alabileceğiniz kredileri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kombine sığır yetiştiriciliği ve buna ek olarak süt üretimi gerçekleştirenlere özel kredi.
  • Damızlık düve yetiştiricileri için düşük faizli krediler.
  • Büyükbaş hayvan yetiştirmek ve sıfırdan başlamak isteyenlere özel kredi.
  • Arıcılık sektöründe üretim yapacaklara başlangıç destek kredisi.
  • Kanatlı damızlık hayvan yetiştirmek isteyenlere sunulan özel kredi.
  • Su ürünlerinde üretim yapacaklar için düşük faizli krediler.

Bu kredilerden yararlandığınız taktirde faiz indirimlerinden de yararlanacaksınız. Faiz oranları ise üretim yapacağınız alana göre değişmektedir.

Ziraat Bankası Hayvancılık Faiz Oranları

Sığır yetiştirmek isteyenler için faiz oranında %50’ye varan indirim yapılabilmektedir. Büyükbaş hayvan üretimi yapmak isteyenlerde ise yine aynı şekilde her iki dönem için %50 indirim mevcuttur. Buna ek olarak Kanatlı üretimi yapacaklarda ise işletme döneminde %50, yatırım yapılacak dönemde ise %25 indirim yer almaktadır. Düve ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde ise bu oranlar %75’u ulaşmaktadır. Siz de tüm bu faiz oranlarından yararlanmak ve desteklerden faydalanmak için Ziraat Bankası sıfır faiz kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu